(+372) 5301 5353    info@roomulabor.ee

RõõmuKuller – parim moodus saata kink, hea sõnum või üllatus.

 

Tahad kallimale, heale sõbrale, kolleegile, kliendile või koostööpartnerile saata kinki, head sõnumit või üllatust, siis saame teid parimal viisil aidata. Usume, et olete meiega ühel nõul – tavaline päevinäinud tunkedes kuller, kes ulatab emotsioonitult paki ja küsib saatelehele allkirja, ei ole parim ja mõjuvaim viis teie soovitud tulemust saavutada.

Soovite edastada häid sõnumeid koos luulekava, sületäie lillede või hoopis lauluga, saata „kullerina“ teele mõne tegelase, keda iga päev ei kohta? Saame teid igati aidata.

Teilt pärineb algne idee, meie valame selle „õigesse kastmesse“ ning vormistame filigraanse täpsusega nauditavaks elamuseks!

 

õhtujuht sünnipäevale ja õhtujuht juubelile õhtujuht tõnu einasto

Näide sellest, mis juhtub, kui RõõmuKuller läbi astub.
Kalender annab 365 põhjust kedagi üllatada!

***

Sõbranna tegi sõbrannale sõbrapäevaüllatuse, RõõmuKuller Tõnu viis lillekimbu ja kostitas luuletusega.

Tüdruk 1: Mine pekki! Kus Sa oled? Terve kontor kihab mul et ma lähen mehele  Issand kui lahe asi apppi nagu
Tüdruk 2: 
Tüdruk 1: KES SEE OLI sa ei kujuta ette kui lahedalt see välja kukkus
ja mis jutud nüüd.. ei sa ei kujuta ette, kui lahedalt ta ette kandis väga tubli poiss täiega sinu tuttav keegi? punane vestike oli selgas ja kui pikk ja äge luuletus. mingi ongi selline ürituste mees? jube äge
Tüdruk 2: Kujutan väga hästi  No tore kui meeldis 
Tüdruk 1: no väga. ma ikka panin kohe silmad märjaks. istun nüüd ja mõtlen, et eks ta õige ole, et sõbrapäev ja sõbrad ikka on tähtsad mitte sead no nii äge asi et aitäh, kullake! ma ikka kõnevõimetu ma ei saa aru, kuidas ta nii pika salmi pähe oli õppinud luges ja luges selline koomik. muudkui kui sa mind ei armasta, siis lähen minema, kui tahad, ostan kohe auto hästi äge väga kift ma pole pikka aega nii kõkutanud nüüd kõik norivad et ma lähen mehele 

  1. Küsimused ja tagasiside on oodatud!