(+372) 5301 5353    info@roomulabor.ee

Õhtujuht sünnipäevale või õhtujuht juubelile

Sünnipäeva või juubeli korraldamine võib tunduda lihtne. Mis seal keerulist olla saabki?

Kutsed välja saata, natuke salatit hakkida, korra poest läbi käia ja külalisi ootama jääda. Nii võiks ju toimida vahvalt õdus olemine mõne toreda sõbraga.

Kui aga oodata on suuremat arvu külalisi, siis võtavad planeerimine ja ettevalmistused oma aja. Tuleks leida tähtpäeva pidamise koht, mõelda läbi menüü, kaaluda tausta- ja tantsumuusika, esinejate ning õhtujuhi vajadust.

 

õhtujuht sünnipäevale õhtujuht juubelile õhtujuht tõnu einasto

Õhtujuht Tõnu Einasto 

 

Õhtujuhina teen ma oma tööd südamega.

 

Olen pühendunud õhtujuht ja hoolitsen selle eest, et sinu sünnipäev või juubel kulgeks ilma viperusteta ja sujuvalt. Hoolitsen ka selle eest, et sinu külalistel ei hakkaks igav või et sinu juubelist ei kujuneks joomapidu. Olen korraldanud üle 950 erineva sündmuse ning tean üsna täpselt, kuidas teha sünnipäevast, juubelist või muust üritusest tore sündmus.

 

Sinu sünnipäev või sinu juubel on oluline sündmus. Teen sulle sellise peo, kus meeldib kõigile.

 

Kui suuremale sünnipäevale või juubelile on tulemas sõpru erinevatest aegadest, kooli- ja ülikoolikaaslasi, töökaaslasi ühest või teisest töökohast, siis on kerge tekkima olukord, kus juba omavahel tuttavad inimesed istuvad koos ning pika laua taga istumine ja mõningaste toostide hüüdmine võib jääda õhtu tippsündmuseks.

Peo ladusamaks kulgemiseks tuleb appi õhtujuht, kes aitab peo korraldusel, bändi, peokoha ja artistide leidmisel ning kogu õhtul ladusal eestvedamisel.

 

Kui tahad saada asjalikke nõuandeid oma sünnipäeva või siis juubeli pidamiseks, siis on õhtujuht sulle asjalikuks abiliseks – ikka selleks, et sinu pidu ei läheks luhta. 

Vaata ka www.juubel.ee – see on eraldi leht just juubelite ja sünnipäevade planeerimise ja korralduse jaoks! Selle sees ja taga olen ikka mina, peojuht ja peokorraldaja, olgu siis plaanis sünnipäev või juubel, Tõnu Einasto! 

 

 

Olen korraldanud üle 950 erineva ürituse viimase 17 aasta jooksul – teen sulle sellise peo, kus kõigil on mõnus.

 

Helista mulle +372 5301 5353 ja ma räägin sulle kohe, mida peaks tegema selleks, et sinu sünnipäev oleks meeldejääv ning lõbus sündmus.

 

Kohtumiseni teie pidupäeval!
Õhtujuht Tõnu Einasto

  1. Küsimused ja tagasiside on oodatud!