(+372) 5301 5353    info@roomulabor.ee

Õhtujuht Tõnu Einasto teab, kuidas Sinu üritus muuta meeldejäävaks sündmuseks. Teeme sellise peo, kus kõigil on mõnus. Peo planeerimisel ja juhtimisel on kõik tähtis: nii peo iseloom, seltskonna suurus, külaliste keskmine vanus kui ka peo toimumise koht.

 

õhtujuht peojuht tõnu einasto

 

Siin on Sulle mõned soovitused selleks, et planeerimine läheks ladusalt:

 

  1. Mõtle läbi, mis on peo eesmärk ning kui palju on Sul võimalik sellesse panustada
  2. Mis on eelarve ja kas see läheb kogu sündmuse planeerimisele (koht, söök-jook, transport, ööbimine jne) või on eraldi summa just meelelahutusprogrammile? Kui kohe ei oska summat öelda, on abiks ka eelmise korra samalaadse sündmuse eelarve või meelelahutuse maksumuse suurusjärk 
  3. Ära jäta õhtujuhi valikut viimasele hetkele ning ära otsusta vaid honorari järgi
  4. Kaasa peojuht peo korraldamise protsessi ning jaga talle nii palju infot, kui vähegi jaksad
  5. Õhtujuht on ka peokorraldaja, kes aitab planeerida ja leida kõik vajaliku õnnestunud sündmuseks
  6. Mitte ainult töötasu võrdlustabel – headel artistidel (muusikud, meelelahutajad, peojuhid, …) on kodulehel ka Tehtud tööd, mis omamoodi ka „garantiikirjaks“ ning mille järgi peojuhi / korraldaja tellija saab teha oma esmavaliku.
  7. Peoprogrammi eelarve: „lahtised kaardid“ ja „dialoog“ – mõtled enda jaoks läbi kogu peo või artistidele kasutatav eelarve. Päringut tehes küsitakse teenuse maksumuse kohta. Kui küsitud töötasu on Sinu eelarvest natuke üle, maini enda võimalused ära – enamus meelelahutajaid on siiski valmis dialoogiks ning kui tellijana oled oma eelvalikuga mõne sobiliku kandidaadi välja valinud ning ka kalendris on küsitud aeg teenusepakkujal vaba, siis võiks sündmuse „lukku“ lüüa. Kindlasti annab teineteisele vastu tulla ning kaunis sündmus üheskoos ära teha! Dialoog!   

Pole ühtset valemit parima bändi, üllatusesinejate, paralleeltegevuste, peojuhi, toitlustaja või ruumi dekoreerijate osas. Pakkujaid on erinevaid ning esmavaliku aitab ära teha enda jaoks paika pandud eelarve, soovitus sõbralt, vajadusel dialoog ehk sõbralik läbirääkimine artistiga ja natuke täpsem eeltöö – tunne ise artisti, keda soovid tellida ehk lisainfo kodulehelt annab päris hea ülevaate.
 

Hea õhtujuhi kõige tähtsamaks oskuseks on tunnetus – just see kujundab peo tempo ning on oluline asjaolu peo õnnestumisel. Hea õhtujuht kavandab peo ajakava hoolikalt – siis on pidu sujuv ja mõnusalt kulgev.

 

Õhtujuht ja peokorraldaja Tõnu Einasto

esimesed tööd jäävad 2003. aastasse, mil sai juhitud erinevaid tudengisündmuseid.

Praeguseks on kogunenud “kontole” üle 950 töö, mis jagunevad erapidudeks (sünnipäevad, juubelid, pulmad, poissmeeste- ja tüdrukuteõhtud) ja ettevõtte sündmusteks (suvepäevad, jõulupeod, konverentsid, sünnipäevad, turundusaktsioonid).

Lisaks on juhitud avalikke sündmuseid – erinevate kaubanduskeskuste kampaaniad (Solaris, Tallinna ja Tartu Kaubamaja, Viimsi Keskus, Kaubamajakas Pärnus, Uku keskus Viljandis), Maailmapäev, Euroopa Päev, Grillfest, Tele2 GoLive,  Õllesummer, valla- ja perepäevad, Kaubandus-Tööstuskoja hooaja avamine jpm.

Täieliku nimekirja leiate rubriigist „Tehtud tööd“.

 

 

 

 

KUI TAHAD, ET SINU PIDU VÕI ÜRITUS KA ÕNNESTUKS, siis kaasa kogenud õhtujuht ja korraldaja Tõnu Einasto.

 

HELISTA MULLE  +372 5301 5353 ning vaatame koos, kuidas teha sinu pidu meeldejäävaks ning rõõmsaks.

 

 

 

  1. Küsimused ja tagasiside on oodatud!