(+372) 5301 5353    info@roomulabor.ee

RõõmuLabor otsib autopartnerit

 

RõõmuLabor on erinevaid sündmuseid loov ja läbi viiv kollektiiv. Käimas on kümnes hooaeg. Läbi üheksa suve ja talve, kevade ja sügise on olnud au korraldada ja juhtida erinevate toredate ettevõtete ja eraisikute eriilmelisi ettevõtmisi – suvepäevasid, juubeleid, tüdrukuteõhtuid, jõulupidusid, sünnipäevasid, konverentse, pulmasid jne. Lisaks oleme juhtinud avalikke sündmuseid (erinevate kaubanduskeskuste kampaaniad, Maailmapäev, Euroopa Päev, Grillfest, Tele2 GoLive,  Õllesummer, valla- ja perepäevad jpm).

Olles nii korraldaja, korraldusmeeskonna liige kui ka õhtujuht, oleme pälvinud koostööpartnerite ja klientide usalduse meeldejäävatel sündmustel. Korraldatud ja/või läbi viidud on üle 250 sündmuse.

 

RõõmuLabori tegevused võib hooajati jaotada laias laastus kolmeks. Suvel (juuni-august) ettevõtete suvepäevad, laadad, festivalid, pulmad jmt. Talvel (detsember-jaanuar) talvepäevad ja jõulupeod. Lisaks konverentsikorraldus septembrist juunini.

 

Võttes arvestusse vaid lõppeva konverentsihooaja (oktoober-mai), tuleb kokku 40 väljasõitu läbisõiduga 11 300 km(arvestamata Tallinna siseseid sõite). Peale Tallinna olid konverentsi sihtkohtadeks Kõltsu, Kukruse, Pärnu, Tartu, Narva, Rakvere, Saka, Viljandi, Sagadi, Mooste. Peale nende oli ka palju muid sündmuseid erinevais paigus.

 

Töö viib meid kõige erilistematesse ja kaugematesse kohtadesse üle Eesti, olgu nendeks saared, rabas asuvad turismitalud, Lõuna-Eesti kuppelmaastik või lumme mattunud mõisad detsembri pühademeeleolus. Kõikjale tuleb aga kohale jõuda ning siin tuleb mängu autopartneri roll.

 

Loodame jõuda kokkuleppele auto kasutamiseks, mis on kasulik mõlemale poolele.

 

RõõmuLabor pakub

RõõmuLabor läbis visuaalse identiteedi uuenduse ning olemas on uus koduleht, mis toimib kõigi tänapäevaste veebimaailma reeglite järgi, on leitav ja nähtav. Nii saame kodulehele märkida ära, et RõõmuLaborit sõidutab Teie ettevõte. Iga inimene, kes otsib pulmaisa, suvepäevade juhti, jõulupeo korraldajat, sünnipäeva läbi viijat, jõuab RõõmuLaborini ja nii ka Teieni.

Nii jõuame autoni, mis võiks olla pilkupüüdev iludus ja maanteerakett, samas tubli tööloom, et läbida ka pikemaid vahemaid nii palaval suvepäeval kui käreda pakasega talvesõidul. Pole harv, kui haarame ise kaasa nii vajalikke rekvisiite kui helitehnikat ja toredaid inimesi. See annaks autole universaalkere mahutavuse ja ootused. Auto märgistamine Teie ettevõtte ja RõõmuLabori kleepsudega oleks lihtsaim võimalus.

Nagu eelpool tööde eripalgelisusest ja mahust võib järeldada, jõuame väga paljude inimesteni ning oleme palju sõidus, s.t. liigume ja jääme silma.

Miks mitte meie poolt korraldatavatel ja läbi viidavatel sündmustel teha mõni aktsioon autoga, kus see on siis kõigi tähelepanu keskpunktis. Siin saab aga liikuda case by case.

 

Lisaks oleme valmis looma/osalema erinevate Teie ettevõtte turundust toetavate aktsioonide korraldamisel/läbi viimisel.

Lõpuks küsime: kas Teie tööka kollektiivi piknik klientidega, etteruttavalt juba selle aasta jõulupidu või mõnes muus vormis tore ettevõtmine on juba planeerimisel? See ju RõõmuLabori töö ongi!

Teeme ära!

 

Kas lööme käed?